PRIME KOZMETIK

BB Kozmetik

Doğal Kolajeni cildinizde hissedin…

MEDBIOTEC kolajen Prime Kozmetik ürünleri olağanüstü verimlilikleri ve etkinlikleri ile karakterize edilir ve onları piyasadaki diğer ürünlerden ayıran bir çok benzersiz özelliği bulunmaktadır. BB24 dermokozmetiğe uygun kolajen formülü, tıbbi yara iyileşmesi ve rejenerasyonu konusunda uzun yıllara dayanan araştırmalara dayanmaktadır ve bu da onu kozmetikte özellikle etkili bir çözüm haline getirmektedir.

Kolajenimiz, telopeptit yapılarının azaltılmasını sağlayan özel bir enzimatik prosesiyle üretilmektedir. Bu süreç verimliliğe katkıda bulunur.

Kolajen, apolar yapısı nedeniyle hidrofobik özelliklere sahiptir. Bu, lipit tabakasında emilimini ve kullanımını kolaylaştırarak daha iyi etkinlik sağlar.

Elde ettiğimiz doğal kolajenin bifazik yapısı, onu farklı ortamlarda kullanım için çok yönlü hale getirir ve etkinliğini vurgular.

Doğal kolajenimiz hem yağda hem de suda mükemmel çözünürlük özelliklerine sahiptir, bu da çeşitli kozmetik uygulamalarda kullanılabileceği anlamına gelir.

Kolajenimiz yüksek oranda saflaştırılmıştır ve kümelenme içermez, bu da ürünlerimizin kalitesini ve saflığını garanti eder.

İki fazlı bir asit ve enzim işleme sürecini içeren benzersiz üretim sürecimiz, mozaik içermeyen benzersiz bir ürün ve daha küçük moleküler ağırlıklı bir kolajen ile sonuçlanır.

Bu benzersiz özellikler sayesinde MetBioTec BB24 doğal kolajen formülü emilim, çözünürlük, saflık ve etkinlik açısından olağanüstü faydalar sunmaktadır. Bu da kolajen ürünlerimizi cilt bakımı ve yenilenmesi için etkili bir seçenek haline getirmektedir.

Cildinize uygun doğal kolajen cildinizde parlak görünüme katkıda bulunur. 1. Hidrasyonu İyileştirir Kolajen doğal bir nemlendiricidir, suyu bağlama kapasitesi ve transepidermal su kaybını azaltarak gün boyunca ciltte yeterli nem seviyesini koruması sayesinde cildinizin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Nemlendirme cildin dokusunu ve esnekliğini geliştirerek dolgun, pürüzsüz ve yumuşak hissetmenizi sağlar. 2. Cilt Elastikiyetini Artırır Yeterli kolajen seviyeleri cildin esnek ve genç görünümüne katkı sağlar. Kolajen ayrıca cildin elastikiyetini ve esnekliğini korumaktan sorumlu bir başka protein olan elastin üretimini de artırır. 3. Cildin Doğal Bariyerini Güçlendirir Kolajen cilt bariyer fonksiyonunu geliştirir: Hidrasyonu artırarak cildi daha esnek hale getirir. Elastin üretimini destekleyerek elastikiyet ve sıkılık sağlar. Yeni hücrelerin uygulanan bölgeye göç etmesini sağlayarak, cildin yenilenme kapasitesini arttırır. Ölü cilt hücrelerinin yenileriyle değiştirilmesine yardımcı olur, en dış tabakayı kalınlaştırır ve cildi çevresel saldırganlardan korur. 4. Kırışıklıkları Azaltır Kolajenin sıkılaştırıcı ve nemlendirici özellikleri pürüzsüz ve esnek bir cildin korunmasına yardımcı olarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Bazı cilt uzmanları bunu yaşlanma karşıtı temel bileşen olarak görmektedir. Ayrıca kolajenin doğal cilt yenilenmesini destekleyen yapısı cilt dokusunun gençleşmesinde önemli katkı sağlamaktadır. 5. Yara İyileşmesine Yardımcı Olur Cilt yaralandığında, vücut daha fazla kolajen üretmek ve yaranın onarılmasına yardımcı olmak için fibroblast aktivitesini artırır. Kolajen ayrıca kolajen liflerini yeniden düzenleyerek ve hasarlı dokuyu güçlendirerek yeniden şekillenme aşamasında da rol oynar. Son olarak, kolajen yaralanma sonrası enflamasyonu azaltarak bağışıklık tepkisini iyileştirir. Ciltteki yara görünümlerinin onarımında katkı sağlar.
BB Kozmetik ürünleri cilt hidrasyonunda önemli ölçüde artış sağlar. Cilt üzerinde önemli ölçüde daha yüksek ve kalıcı etkinlik gösterir. Özellikle güneş sonrası ürünlerde, yıpranmış ve kuru cilt üzerinde daha yüksek etkinlik sağlamaktadır. Native Kolajen yeniler ve yatıştırır (tahriş önleyici, cilt kızarıklığını azaltır). Kırışıklık hacminde önemli ölçüde daha iyi azalma. Doğal kolajenle cildinizde belirgin değişikliği ve kalıcı etkinliği hissederek deneyimleyeceksiniz.

Kolajen Serum

30ml Kolajen Serum BB Vienna Doğal Tip I Kolajen Serumu: Genç ve Canlı Cilt" - Cildinizi yenileyin ve doğal ışıltısını geri kazandırın! Bu devrimci serum, doğal Tip I kolajen, provitamin B5 ve gliserin ile zenginleştirilmiş, kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır. BB24 formülüyle geliştirilmiş, yoğun nemlendirme sağlar. Her cilt tipine uygun, hafif dokusu ile kolayca emilir. Yenilenmiş, nemli ve pürüzsüz bir cilt için BBVienna'yı tercih edin.
  • % 20 Doğal tip I kolajen
  • % 3 Provitamin b5
  • % 3 Gliserin
  • % 2 Hyalomatrix
  • % 0,5 Hyaluronik asit

Kolajen – Retinol Serum

30ml Kolajen - Retinol Serum BB Vienna Doğal Kolajen ve Retinol Serum: Gençleştirici Cilt Bakımı" - Cildiniz için yenilikçi bir çözüm! Bu serum, retinol ve doğal Tip I kolajenin etkili kombinasyonu ile cildinizi yeniler ve gençleştirir. Yüksek kaliteli doğal Tip I kolajen, cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırırken, retinol hücre yenilenmesini teşvik eder ve ince çizgileri azaltır. Yoğun nemlendirici özellikleriyle cildinizi derinlemesine nemlendirir ve dolgun bir görünüm kazandırır. BB Vienna'nın BB24 formülü, tüm cilt tiplerine uygun ve yapay koku içermez. Sağlıklı ve parlak bir cilt için BB Vienna'yı tercih edin.
  • % 10 Doğal tip I kolajen
  • % 1 Retinol
  • % 3 Provitamin b5
  • % 0,5 Hyaluronik asit

50 Faktör Güneş Kremi | Kolajen – Çinko oksit

50 Faktör Doğal Kolajen Güneş Kremi: Cildinizi UV Işınlarından Koruyun" - Bu yenilikçi güneş kremi ile güneşin zararlı ışınlarına karşı en yüksek korumayı elde edin. 50 faktör güneş koruması, çinko oksit ile güçlendirilmiş mineral koruma ve doğal kolajen ile cildinizi nemlendirirken, genç ve parlak bir görünüm kazandırır. Hafif, yağsız BB formülü ile makyaj altına veya tek başına idealdir. Uzun süreli koruma sağlar, yüzme veya yoğun terleme sonrasında yeniden uygulama gerektirir. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde güneşin keyfini çıkarın.

Gündüz Kremi | Kolajen – C Vitamini

Doğal Kolajen ve C Vitaminiyle Gençleşme" - Cildinizi canlandırmak ve ışıltı kazandırmak için tasarlanan bu gündüz kremi, günlük cilt bakımınıza lüks bir dokunuş ekler. Doğal kolajen ile sıkılık ve elastikiyet sağlar, hyaluronik asit ile yoğun nemlendirme sunar. C vitamini sayesinde cildiniz daha parlak ve eşit tonlara sahip olur. Hafif, yağsız BB24 formülü ile hızlı emilir, makyaj altı baz olarak idealdir. Günlük kullanıma uygun bu krem, çevresel streslere karşı korur ve erken yaşlanma belirtilerini azaltır. Her kullanımda cildiniz daha genç ve dinlenmiş hisseder.

Tüm Hizmetlerimiz

MedBioTec uzman ekibi, ar-ge sürecinden prototip geliştirme ve ticarileştirmeye kadar, rejeneratif tıp ve dermokozmetik alanında ihtiyaç duyulan yenilikçi ürünleri pazara sunmak için çalışmaktadır. Bugüne kadar 62´den fazla tıbbi ve kozmetik ürün üreterek ticarileşme süreçleri yönetilmiştir. Devamını Okuyun

Üretim ortağınız olarak, son teknoloji Sınıf 10.000 (ISO Sınıf 7) kontrollü ortamlar sunuyoruz.

Devamını Okuyun

Ekibimiz, müşterilerin ihtiyacına özgü, özelleştirilmiş ürün geliştirmenin yanı sıra, hazır ürünler de sunmaktadır. Üretim hattınızı hızlandırmak istiyorsanız, önceden onaylanmış kullanıma hazır rejeneratif ürünlerimizi deneyebilirsiniz… Devamını Okuyun
Sağlıklı yaşam ve yaşam kalitesini arttırma misyonuyla oluşturduğumuz, yüksek kaliteli medikal ve dermokozmetik ürünlerimizi sizlere sunuyoruz… Shop

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için...