Gelişmiş Sözleşmeli Üretimde Ortağınız

Tıbbi Cihaz Üretiminde Mükemmellik

Tıbbi Kolajen

MedBioTec, doğal Kolajen tıbbi cihazların ve Kozmetik Ürünlerin üretiminde uzmanlaşarak fason üretimin ön saflarında yer almaktadır. ISO13485 sertifikasına sahip son teknoloji tesislerimiz, hem ISO Sınıf 7 hem de 8 standartlarında gelişmiş temiz odalara sahiptir. MDSAP sertifikasına sahip olmaktan gurur duyuyoruz ve dünya çapında dağıtılan ürünlerimiz, ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesindeki pazarlara ulaşarak kalitemizin bir kanıtıdır. Üretim tesislerimiz tüm FDA, MDR standartlarını karşılamaktadır ve son yıllarda çeşitli onaylanmış kuruluşlar ve uluslararası otoriteler tarafından yapılan denetimlerden başarıyla geçmiştir. Endüstriyel boyutta liyofilizatörler, gelişmiş karıştırma ve öğütme teknolojileri, çok yönlü modüler kaplama sistemi ve özel bir dönüştürme ve paketleme merkezi de dahil olmak üzere bir dizi sofistike ekipmana ev sahipliği yapıyoruz.

Özel Üretim Yolları

MedBioTec olarak her projenin benzersiz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, fason üretim için iki farklı yol sunuyoruz:

İşbirliğine Dayalı Ürün Geliştirme: Tıbbi cihazınızı veya Kozmetik ürününüzü geliştirmek ve tasarlamak için sizinle iş birliği yapıyoruz. Düzenleyici makamların onayını takiben, cihazı sizin adınıza üreterek sorunsuz bir şekilde fason üretime geçiyoruz.

Süreç Entegrasyonu: Tesisimize taşımak istediğiniz mevcut bir üretim süreciniz varsa, ilk görüşmeyle başlıyoruz ve ardından küçük seri bir pilot üretim gerçekleştiriyoruz. Bu adım, cihazınızın tam ölçekli ticari üretiminin önünü açarak sorunsuz bir teknoloji transferi sağlar.

Kapsamlı Üretim Hizmetleri

Her şeyi kapsayan üretim çözümlerimiz aşağıdaki adımları içermektedir.

Native Collagen Medical Products
Optimum üretim süreçlerinin yerinde olmasını ve doğrulanmasını sağlamak.

Ambalaj tasarımınızı ve doğrulamanızı bir proje olarak ele alacak ve aşağıdakiler dahil olmak üzere baştan sona yönetiyoruz:

Dokümantasyon (Tasarım Girdileri, DFMEA, Protokoller vb.), Tasarım, Test, Validasyon Raporları, Satıcı Onayları, Üretim Kurulumu ve Sözleşmeli Üreticiye Transfer.

Sterilizasyon süreçlerinin etkili ve uyumlu olduğunun onaylanması.
Nakliye sırasında ürünlerin bütünlüğünün test edilmesi ve doğrulanması.
Çeşitli çevresel koşullar altında ürün stabilitesinin değerlendirilmesi.

Ürünlerin raf ömrünü ve etkinliğini belirleme, doğrulama.

Ürün etiketleme, depolama ve dağıtım lojistiğine kadar uçtan uca çözümler sunmak.

Tüm Hizmetlerimiz

MedBioTec uzman ekibi, ar-ge sürecinden prototip geliştirme ve ticarileştirmeye kadar, rejeneratif tıp ve dermokozmetik alanında ihtiyaç duyulan yenilikçi ürünleri pazara sunmak için çalışmaktadır. Bugüne kadar 62´den fazla tıbbi ve kozmetik ürün üreterek ticarileşme süreçleri yönetilmiştir. Devamını Okuyun

Üretim ortağınız olarak, son teknoloji Sınıf 10.000 (ISO Sınıf 7) kontrollü ortamlar sunuyoruz.

Devamını Okuyun

Ekibimiz, müşterilerin ihtiyacına özgü, özelleştirilmiş ürün geliştirmenin yanı sıra, hazır ürünler de sunmaktadır. Üretim hattınızı hızlandırmak istiyorsanız, önceden onaylanmış kullanıma hazır rejeneratif ürünlerimizi deneyebilirsiniz… Devamini Okuyun
Sağlıklı yaşam ve yaşam kalitesini arttırma misyonuyla oluşturduğumuz, yüksek kaliteli medikal ve dermokozmetik ürünlerimizi sizlere sunuyoruz… Shop

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için...