Kolajen - Cilt onarıcı bakım kremi - Onarıcı ve Nemlendirici Krem - Günes koruyucu krem 50 faktör - Hızla emilir ve cildi korurken besler - Dogal Kolajen icerir
Kolajen - Cilt onarıcı bakım kremi - Onarıcı ve Nemlendirici Krem - Günes koruyucu krem 50 faktör - Hızla emilir ve cildi korurken besler - Dogal Kolajen icerir

Bizi ziyaret edin

Bize telefonla ulaşabilirsiniz

MEDBIOTEC
MEDIKAL BIYOTEKNOLOJI ARGE ÜRETIM A. S.
BAHÇELIEVLER MAH. 319 CAD.
ANKARA ÜNIVERSITESI TEKNOKENT
NO: 35D IC KAPI NO: Z18
06830 Gölbaşı/Ankara, Türkiye

+90 (312) 4845520

Bize mesaj yazın

ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünleriniz Doğal-Organik mi üretiliyor?
Tüm ürünlerimizin içerisinde sentetik madde bulunmamamktadir
Teslimat süresi kaç iş günüdür?
Tüm ürünlerimizin stokları haftalık olarak yenilenmektedir. Sipariş verdiğiniz ürün stoklarda bulunuyor ise 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Yoğun satış zamanlarında ise ürünün stoğunun olmaması ve yeniden üretilmesi durumunda 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişlerinizin teslimatının daha uzun süreceği öngörüldüğü durumlarda tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.
Siparişimi iptal edebilir miyim?

Tamamlanan siparişleriniz içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak, siparişinizin henüz kargoya teslim edilmemiş olması halinde iptal talebini kolayca sağlayabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişlerde, ürün tarafınıza ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak tarafımıza hasrasız (Ambalajı açmaksızın) iade gerçekleştirebilirsiniz. Özel imalat ürünler bu duruma dahil edilemez.

medbiotec.com'dan nasıl alışveriş yapabilirim?
medbiotec.com üyeliği olmadan veya üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, boyut seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra ki süreci takip edebilirmiyim?
Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Üye Girişi yaparak Hesabım>Siparişlerim bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.
Fotoğrafta gördüğüm ürünün aynısını mı teslim alacağım?

Evet! Tüm ürünlerimiz görseldekiyle aynıdır. Yeni ürünler, ufak farklılıklar gösterebilir.

Siparişim için fatura alabilir miyim?
Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürün ile birlikte e-arşiv faturası gönderilir.
Bize Mesaj Yazın

SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN