REJENERATIF KOZMETIK

regeneraty

Ozonlanmış Zeytinyağı ve Kolajen tip I Özel Formülü

MedBioTec, öncü teknoloji ve benzersiz üretim prosesi ile; düşük, modüler ve yüksek doz, üstün kaliteli stratosferik ozon içeren, ozonize kolajen ve yağlar, spesifik ürünler üreten bir medikal firmadır.

Seçili coğrafya, bölge, tür, hasat zamanı gözetilerek toplanmış zeytinlerden, Avrupa ve Dünya Standartlarına uygun, soğuk sıkım metodu ile elde edilmiş, uluslararası ödüllere sahip yağlar kullanarak üretim yapmaktadır.

MedBioTec üretimde; güçlü innovasyon, yüksek teknoloji ve akademik destek ile halk sağlığına ve devlet bütçesine katkı sağlamayı hedefleyen ve devam eden Ar-Ge çalışmaları yapan firma, hizmetlerini hiç bir kimyasal katkı kullanmadan, saflık ilkelerine tam bağlı olarak sürdürmektedir.

Ozonlanmış zeytinyağı ve kolajen tip I özel formülü MedBioTec laboratuvarlarında geliştirilmiş özel yöntemler sayesinde homojen ve yüksek oranda çözünmüş benzersiz bir ürün olarak oratay çıktı.

Zeytinyağı doymamış yağ asidi olan oleince zengindir. Olein ile ozon arasındaki afinite gücü sayesinde ozon zeytinyağının içerisinde her yere ulaşır, homojen bir dağılım sağlar.

Düşük doz ozonize zeytinyağı ve kolajen karışımı, alerji, ekzama, psöriyazis ve nörodermatidlerde kullanılır. 

Orta doz ozonize yağ ve kolajen karışımı, dokularda rejenerasyon sürecini aktifleştirir. Doku tamiri hızlanır.

Yüksek dozda ozonize yağ, sayısız zararlı mikroorganizmaya karşı etkilidir. Güçlü, bakterisid, virisit, fungisit etki gösterir. Hemoroid, anal fissür ve fistül’lerde kullanılır.

 • Dermotoloji
 • Cerrahi
 • Jinekoloji
 • Oftalmoloji
 • Parazitoloji
 • Gastroenteroloji
 • Diş Hekimliği
 • Kozmetoloji gibi pekçok alanda kullanılır.

ColFill-HA Derma Filler

8.320,0021.200,00
Dermal Dolgu - Filler Doğal gençlik & Doğal koruma Atelo-kolajen Tip I - Hyaluronik asit çapraz bağlı ColFill-HA çapraz bağlı doğal kolajen Tip I, Hyaluronik Asit ve Sodyum aljinattan oluşan gelişmiş formülü cildin sıkılığını uyararak yaşlanma belirtilerini yavaşlatır. ColFill-HA, araştırma ve geliştirme odaklı bir üründür, R&D süreçlerine odaklanan kullanıcılar için önemli bir seçenektir. ColFill®’in kalite standartları:
 • Temiz Oda ISO 7
 • ISO 13485
 • Steril
 • FDA / MDR / TIKCK kayıt sürecinde
 • Medikal kayıt bulunmamaktadır
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

ColFill-S – Likit Mesopen Filler

1.390,00
Meso-Pen + Meso-Roller+ TDS Atelokolajen, Hyaluronik asit, C Vitamini, E Vitamini, B Vitamini, Matrixyl Cildinizi gençleştirmek ve yaşlanma belirtileriyle etkili bir şekilde mücadele etmek için son teknoloji ürünü, yüksek dozlu, konsantre yoğun formül ColFill-S'e hoş geldiniz. Doğal tip I kolajen, hyaluronik asit, C vitamini ve E vitamininden oluşan benzersiz kombinasyonumuz, cildinizin hak ettiği gençlik ve canlılık için size kapsamlı bir cilt bakımı sunar. Atelokolajen Ürünlerimiz, geleneksel kolajene kıyasla daha yüksek biyouyumluluğa ve daha düşük immünojeniteye sahip olan atelokolajenden üretilmektedir. Telopeptitlerin çıkarılması, alerjik reaksiyon riskini azaltırken kolajenin doğal yapısını korumayı mümkün kılar ve bu da onu çok çeşitli tıbbi ve kozmetik uygulamalar için ideal hale getirir. ColFill®’in kalite standartları:
 • Temiz Oda ISO 7
 • ISO 13485
 • Steril

ColFill-S Toz Mesopen Filler

1.390,00
Meso-Pen + Meso-Roller+ TDS Atelokolajen, Hyaluronik asit, C Vitamini, E Vitamini, B Vitamini, Matrixyl Cildinizi gençleştirmek ve yaşlanma belirtileriyle etkili bir şekilde mücadele etmek için son teknoloji ürünü, yüksek dozlu, konsantre yoğun formül ColFill-S’e hoş geldiniz. Doğal tip I kolajen, hyaluronik asit, C vitamini ve E vitamininden oluşan benzersiz kombinasyonumuz, cildinizin hak ettiği gençlik ve canlılık için size kapsamlı bir cilt bakımı sunar. Atelokolajen Ürünlerimiz, geleneksel kolajene kıyasla daha yüksek biyouyumluluğa ve daha düşük immünojeniteye sahip olan atelokolajenden üretilmektedir. Telopeptitlerin çıkarılması, alerjik reaksiyon riskini azaltırken kolajenin doğal yapısını korumayı mümkün kılar ve bu da onu çok çeşitli tıbbi ve kozmetik uygulamalar için ideal hale getirir. ColFill®’in kalite standartları:
 • Temiz Oda ISO 7
 • ISO 13485
 • Steril
 • FDA / MDR / TIKCK kayıt sürecinde
 • Medikal kayıt bulunmamaktadır

Kolajen ve Hyalunorik Asitli Onarım ve Bakım Jeli | regenaraty

750,00
Cildinizin genç ve sağlıklı görünümünü korumak için özel olarak formüle edilmiş regeneraty Onarım ve Bakım Jeli, medikal doğal kolajen ve hyaluronik asit içerir. Bu güçlü bileşenler cildinizi derinlemesine nemlendirir, elastikiyetini artırır ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Hafif ve hızlı emilen yapısıyla yağlı bir his bırakmaz. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu jel, günlük kullanım için idealdir. 30 ml boyutuyla her an yanınızda taşınabilir. Ana Bileşenler: Doğal Kolajen, Hyaluronik Asit, Aloe Vera Faydaları: Yoğun nemlendirme, cilt yenileme, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltma Kullanım: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez regeneraty ile cildinizin ihtiyaç duyduğu onarım ve bakımı sağlayın, her gün genç ve parlak bir cilde sahip olun!

Kolajenli Bakım ve Onarım Güneş koruyucu Krem

490,00990,00
Regeneraty Medikal derece Kolajen serisi ile cildinizde derinlemesine yenilenme yaşayın! regeneraty Bakım ve Onarım kremi, doğal yüksek kalite medikal kolajen içerir ve cildinizin nem seviyesini ve elastikiyetini artırır. Yenilikçi nemlendirici bileşenlerimiz, nem-sebum dengesini optimize ederek cilt bariyerinizi güçlendirir. 50 faktör güneş koruma özelliği ile uzun süre UV ışınlarından korunmanızı sağlar. Hafif, yağsız formülü ile makyaj altına veya tek başına kullanım için idealdir. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde güneşin keyfini çıkarın.
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

regeneraty Intensive Serum

490,00910,00

Doğal Tip I Kolajen Intensive Serum

Genç ve Canlı Cilt

İÇİNDEKİLER
 • % 22,5 Kolajen
 • % 0,5 Hyaluronik Asit
 • % 0,5 Aloe Vera
 • % 3 Gliserin
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Tüm Hizmetlerimiz

MedBioTec uzman ekibi, ar-ge sürecinden prototip geliştirme ve ticarileştirmeye kadar, rejeneratif tıp ve dermokozmetik alanında ihtiyaç duyulan yenilikçi ürünleri pazara sunmak için çalışmaktadır. Bugüne kadar 62´den fazla tıbbi ve kozmetik ürün üreterek ticarileşme süreçleri yönetilmiştir. Devamını Okuyun

Üretim ortağınız olarak, son teknoloji Sınıf 10.000 (ISO Sınıf 7) kontrollü ortamlar sunuyoruz.

Devamını Okuyun

Ekibimiz, müşterilerin ihtiyacına özgü, özelleştirilmiş ürün geliştirmenin yanı sıra, hazır ürünler de sunmaktadır. Üretim hattınızı hızlandırmak istiyorsanız, önceden onaylanmış kullanıma hazır rejeneratif ürünlerimizi deneyebilirsiniz… Devamını Okuyun
Sağlıklı yaşam ve yaşam kalitesini arttırma misyonuyla oluşturduğumuz, yüksek kaliteli medikal ve dermokozmetik ürünlerimizi sizlere sunuyoruz… Shop

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için...